CRISTELA GEORGESCU, MESAJ EMOȚIONANT PENTRU TOATE MAMELE: FEMEILE FAC SACRIFICII PENTRU COPII

CRISTELA GEORGESCU, MESAJ EMOȚIONANT PENTRU TOATE MAMELE: FEMEILE FAC SACRIFICII PENTRU COPII
Cristela Georgescu a transmis un mesaj emoționant pentru toate mamele
Cristela Georgescu a transmis un mesaj emoționant pentru toate mamele. Soția lui Călin Georgescu a vorbit despre Sfântul Mare Mucenic Dimitrie și Sfântul Dimitrie cel Nou, despre care spune că sunt ocrotitorii femeilor care au copii.
Într-o postare pe o rețea de socializare, Cristela Georgescu vorbește despre sacrificiile pe care mamele le fac pentru copiii lor.
Aceasta susține că femeile sunt protejate de cei doi sfinți, care le dau curaj să își crească copiii indiferent de greutățile prin care trec.
Totodată, Cristela Georgescu amintește în postarea sa despre faptul că femeile dorm mai puțin după ce aduc pe lume copii, sunt copleșite de griji însă, cu toate astea, sunt puternice și fac față provocărilor.
Totodată, soția lui Călin Georgescu face apel la bărbați să prețuiască femeile și mamele din viața lor.
Citește și:
- 21:30 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: "Este o nedreptate periculoasă, atât CCR, cât și CNA conduc România în locul poporului român!”- președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel
- 21:28 - Kanye West, interzis în Marea Britanie din cauza declarațiilor antisemite. Festivalul Wireless, anulat
- 21:08 - A murit Mircea Lucescu. Cariera uriașă a celui mai titrat antrenor român
- 21:02 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: „Un abuz și o nedreptate periculoasă. Ora 20:55, președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel - LIVE TEXT
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Vaslui și pe Google News











