Advertising
La plimbare, fără permis de conducere

La plimbare, fără permis de conducere
Scris de Monica Ghinet Publicat: 13 ian. 2022, 12:05
La data de 13 ianuarie 2022, în jurul orei 03.30, polițiștii din Zlatna au depistat un bărbat, de 38 ani, din comuna Vidra, județul Vrancea, în timp ce conducea un autoturism, pe raza orașului, având dreptul de a conduce autovehicule suspendat.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:25Un TIR încărcat cu 30 de tone de cereale a luat foc în mers pe o stradă din Vaslui
- 09:01Trump și Macron, discuții cruciale la G7. Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Vaslui și pe Google News

























