Advertising
Femeie lovită de un autoturism la Bogești. Medicii intervin la fața locului
10 feb. 2022, 16:14

Femeie lovită de un autoturism la Bogești. Medicii intervin la fața locului
Articol scris de Scris de Sergiu Badarau
Accidentul rutier s-a petrecut în jurul orei 15:30.
Un echipaj medical s-a deplasat pe raza localității Bogești, acolo unde o femeie în vârstă de 66 de ani, a fost lovită de un autoturism. Victima este conștientă.
Accidentul rutier s-a petrecut în jurul orei 15:30.Din primele informații, victima este o femeie de 66 de ani și prezintă o fractură închisă gamba dreaptă.A fost lovită de o mașină care mergea cu spatele, victima nefiind observată de șofer.Sursa: Realitatea de Vaslui
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:35 - Inteligența Artificială remodelează piața IT: peste 100.000 de concedieri în doar câteva luni
- 20:36 - Zelenski îi transmite un mesaj fără precedent lui Putin: „Când Rusia obosește, vine valul schimbării”
- 19:16 - Nicușor Dan, reacție despre șeful Armatei cercetat de DNA: „Am avut o discuție și o să mai am una”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Vaslui și pe Google News













