Advertising
AUTOSTRADĂ CONTINUĂ DE LA CURTEA DE ARGEȘ LA CONSTANȚA: SE DESCHID ULTIMII 18 KM DIN A0 SUD

AUTOSTRADĂ CONTINUĂ DE LA CURTEA DE ARGEȘ LA CONSTANȚA: SE DESCHID ULTIMII 18 KM DIN A0 SUD
Scris de Realitatea de Vaslui Publicat: 30 iun. 2025, 16:51
Românii vor putea merge de luni, 30 iunie, de la Curtea de Argeș la Constanța exclusiv pe autostradă, pe un traseu complet de 395 de kilometri
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:25Un TIR încărcat cu 30 de tone de cereale a luat foc în mers pe o stradă din Vaslui
- 09:01Trump și Macron, discuții cruciale la G7. Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Vaslui și pe Google News

























