Advertising
Ședință de Guvern: Primăriile primesc bani pentru subvenția la căldură - Cum vor trece oamenii de iarna scumpirilor

Ședință de Guvern: Primăriile primesc bani pentru subvenția la căldură - Cum vor trece oamenii de iarna scumpirilor
Scris de Realitatea de Vaslui Publicat: 10 dec. 2021, 10:15
Guvernul alocă azi o nouă tranșă de bani pentru primăriile care nu mai fac față la plata subvențiilor la căldură
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:55Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist din România invitat de Casa Albă. Realitatea PLUS, invitat special la SUMMITUL condus de Trump
- 11:56ANM: Cod galben de vijelii și instabilitate atmosferică, în mai multe regiuni ale țării - HARTA
- 16:57Regele Charles, sărbătorit cu fast la Londra. Mii de militari au defilat
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Vaslui și pe Google News

























