Advertising
Un bărbat din Epureni, condamnat la 5 ani de închisoare pentru viol
26 apr. 2019, 16:36

judecatoria-barlad-2
Articol scris de Scris de Sergiu Badarau
În cadrul activităţilor desfăşurate în cursul zilelor trecute, poliţiştii de ordine publică din cadrul Secției 5 Poliție Rurală Murgeni au pus în aplicare un mandat de executare a pedepsei cu închisoarea.
Polițiști din cadrul Poliției Orașului Murgeni – Secția 5 Poliție Rurală Murgeni au pus în aplicare un mandat de executare a pedepsei cu închisoarea. Acesta a fost emis de Judecătoria Bârlad pe numele unui bărbat în vârstă de 44 de ani, din localitatea Epureni, județul Vaslui.Bărbatul a fost condamnat la o pedeapsă de 5 ani de închisoare cu executare, pentru săvârșirea infracțiunii de viol în luna aprilie 2018.Persoana a fost condusă la Penitenciarul Vaslui, în vederea executării pedepsei dispuse de către instanța judecătorească.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:07 - Secția de Pediatrie a spitalului din Mangalia, ÎNCHISĂ după ce singurul medic și‑a luat concediu prelungit. Părinții revoltați cer găsirea unei soluții
- 19:35 - Ministrul Sănătății, după moartea la școală a adolescentului din Bacău: „Nu apăr pe nimeni. Posibile greșeli, dacă s-a greșit vor fi sancțiuni”
- 18:47 - Scandal uriaș la AJVPS Vâlcea. Acuzații de abuzuri, intimidări, braconaj, sclavagism și afaceri cu hrana animalelor - DOCUMENTE
Urmărește știrile Realitatea de Vaslui și pe Google News














