Advertising
PRIMA LOCOMOTIVĂ ELECTRICĂ ACHIZIŢIONATĂ DE ROMÂNIA ÎN ULTIMII 15 ANI

PRIMA LOCOMOTIVĂ ELECTRICĂ ACHIZIŢIONATĂ DE ROMÂNIA ÎN ULTIMII 15 ANI
Scris de Realitatea de Vaslui Publicat: 7 aug. 2025, 15:31
Proiectul face parte din planul investiţional al statului român
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:58Război în Orientul Mijlociu. SUA și Iran s-au atacat din nou
- 07:49Președintele Serbiei, Aleksandar Vucic, anunță că va demisiona și va convoca alegeri anticipate
- 07:43Venezuela, zguduită de un nou cutremur în timpul operațiunilor de salvare după seismele de miercuri
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Vaslui și pe Google News


























