Advertising
Românii, obligați să LIMITEZE consumul de energie - Apel pentru raționalizarea electricității: Clienții unor furnizori au primit notificări

Românii, obligați să LIMITEZE consumul de energie - Apel pentru raționalizarea electricității: Clienții unor furnizori au primit notificări
Scris de Realitatea de Vaslui Publicat: 4 ian. 2022, 10:31
Apel pentru raționalizarea energiei: clienții celui mai mare furnizor au primit notificări în care li se cerea să își limiteze consumul la energia electrică. Altfel, riscă să fie deconectați temporar.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:27Canicula pune stăpânire pe România! Temperaturile urcă până la 35 de grade și apare prima noapte tropicală în Capitală
- 08:38Șoc în Franța! Un bărbat a pierdut 13 milioane de euro la Loto pentru că nu și-a revendicat premiul
- 08:28Tragedia din Torino: BILETUL care poate dezvălui adevărul șocant din spatele crimei urmate de sinucidere
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Vaslui și pe Google News


























