Advertising
ȘOFERII CARE NU-ȘI PLĂTESC AMENZILE ÎN 90 DE ZILE VOR RĂMÂNE FĂRĂ DREPT DE A CONDUCE

ȘOFERII CARE NU-ȘI PLĂTESC AMENZILE ÎN 90 DE ZILE VOR RĂMÂNE FĂRĂ DREPT DE A CONDUCE
Scris de Realitatea de Vaslui Publicat: 7 aug. 2025, 19:38
Ministerul Dezvoltării vrea să blocheze dreptul de a conduce pentru toți șoferii care nu plătesc amenzile contravenționale în termen de 90 de zile, potrivit unui proiect publicat în transparență decizională joi, 7 august.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:43Descinderi și controale în Complexul Dragonul Roșu. Comercianții de echipamente, verificați de autorități
- 10:22Elon Musk, recul financiar uriaș: acțiunile Tesla și SpaceX îl trag în jos
- 09:27Canicula pune stăpânire pe România! Temperaturile urcă până la 35 de grade și apare prima noapte tropicală în Capitală
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Vaslui și pe Google News


























