Advertising
Un tânăr din Constanța, condamnat la 25 de ani de detenție pentru o crimă șocantă

instanță
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 2 iun. 2026, 17:25
Un bărbat din Constanța a fost condamnat, marți, la 25 de ani de închisoare, după ce și-a ucis mama într-un apartament din municipiu, în urma unui atac extrem de violent petrecut la începutul anului.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:25Un TIR încărcat cu 30 de tone de cereale a luat foc în mers pe o stradă din Vaslui
- 09:01Trump și Macron, discuții cruciale la G7. Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Vaslui și pe Google News

























