Advertising
NICUȘOR DAN, DESPRE ÎNTÂLNIREA TRUMP–PUTIN: „MI-AȘ DORI O ÎNCETARE A FOCULUI, DAR SUNT RELATIV PESIMIST”

NICUȘOR DAN, DESPRE ÎNTÂLNIREA TRUMP–PUTIN: „MI-AȘ DORI O ÎNCETARE A FOCULUI, DAR SUNT RELATIV PESIMIST”
Scris de Realitatea de Vaslui Publicat: 15 aug. 2025, 17:30
Președintele Nicușor Dan a declarat, întrebat despre întâlnirea de vineri seară din Alaska dintre Donald Trump și Vladimir Putin, că speră la o încetare imediată a focului, dar este „relativ pesimist”.
Citește și
- 11:31Președintele Israelului vine în România. Isaac Herzog va fi primit la Cotroceni și va vorbi în Parlament
- 08:28Nicușor Dan participă la reuniunea din Polonia. Care este miza discuțiilor
- 08:16Liderii PSD au ieșit la atac după negocierile eșuate. Atac dur la adresa lui Bolojan: „Își bate joc de români!”
- 23:27Lider PSD: ”Domnule Bolojan, aţi mințit din nou! L-aţi minţit de două ori pe preşedintele României”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Vaslui și pe Google News

























