Advertising
SEBASTIAN POPESCU, PRIMA REACȚIE DUPĂ CE A FOST PLASAT SUB CONTROL JUDICIAR PENTRU CORUPERE DE MINORI

SEBASTIAN POPESCU, PRIMA REACȚIE DUPĂ CE A FOST PLASAT SUB CONTROL JUDICIAR PENTRU CORUPERE DE MINORI
Scris de Realitatea de Vaslui Publicat: 27 aug. 2025, 16:47
Fostul candidat la prezidențiale, Sebastian Popescu, a transmis un mesaj pe rețelele sociale după ce marți a fost plasat sub control judiciar pentru 60 de zile.
Citește și
- 19:47Încrederea în Nicușor Dan stagnează, iar tot mai mulți români văd alegerile anticipate drept soluție
- 18:36Trump: „Le vom distruge și mai multe ambarcațiuni”. SUA iau în calcul noi lovituri împotriva Iranului
- 18:27Partidele din fosta coaliție, convocate la Palatul Cotroceni. Nicușor Dan:”Luni, vreau ca liderii să îmi spună soluția pentru o majoritate”
- 16:50Mesaj direct pentru Zelenski! Trump promite licența pentru rachetele Patriot și vorbește despre războiul cu Rusia
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Vaslui și pe Google News


























