Advertising
Doi pompieri din Vaslui, infectați cu noul coronavirus. Alți patru subofițeri, izolați la domiciliu

Doi pompieri din Vaslui, infectați cu noul coronavirus. Alți patru subofițeri, izolați la domiciliu
Scris de Monica Ghinet Publicat: 14 iul. 2020, 10:16
La nivelul Inspectoratului pentru Situații de Urgență "Podul Înalt" al Județului Vaslui sunt doi subofițeri diagnosticați pozitiv SARS-Cov-2 (COVID-19), asimptomatici. Ambii subofițeri sunt de la Detașamentul de pompieri Vaslui.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 07:39Caniculă sâmbătă în toată țara. 16 județe, sub avertizare Cod portocaliu / Duminică va fi Cod roșu
- 23:12Accident grav în Timișoara! Un taximetrist a intrat în plin într-un tramvai după o manevră interzisă
- 22:06Accident cu ATV în zona barajului Colibița. Salvamontiștii și echipajele SMURD intervin pentru salvarea unei persoane rănite
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Vaslui și pe Google News

























