ISUBIF: ALIMENTAREA CU GAZ - ÎNTRERUPTĂ, ÎN ZONA PIPERA-VOLUNTARI, UNDE S-A FISURAT O ȚEAVĂ

ISUBIF: ALIMENTAREA CU GAZ - ÎNTRERUPTĂ, ÎN ZONA PIPERA-VOLUNTARI, UNDE S-A FISURAT O ȚEAVĂ
58 de persoane au fost evacuate
Alimentarea cu gaz a fost întreruptă, duminică, în zona Bulevardului Pipera din Voluntari unde s-a produs un incendiu la două autoturisme care a provocat fisurarea unei ţevi de gaze.
Potrivit Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă 'Dealul Spirii' Bucureşti-Ilfov, 58 de persoane au fost evacuate din hotelul situat în proximitate.
Nu au fost victime în urma incidentului, a subliniat ISUBIF.
'Am intervenit pentru stingerea unui incendiu produs la două autoturisme pe Bulevardul Pipera, Voluntari, Ilfov. Incendiul s-a extins şi la o ţeavă de gaze. Incendiul la cele două autoturisme a fost stins', transmitea anterior ISUBIF
Citește și:
- 12:03 - Premierul Netanyahu, mesaj ferm după atacurile asupra Iranului: Acest regim terorist ucigaş nu trebuie să fie înarmat cu arme nucleare. Îi mulțumesc marelui nostru prieten, Donald Trump - VIDEO
- 10:38 - Reacție de la Cotroceni, după ce Israel și SUA au atacat Iranul. ”Sunt în contact permanent cu Ambasada noastră în Teheran”
- 10:36 - Proiectul pentru montarea de lifturi la blocurile de patru etaje dinainte de 1990 merge mai departe. Când va fi votat în Senat
- 10:35 - Ce mașini sunt cele mai „umblate” la kilometraj în România. Un studiu arată mărcile cele mai afectate
Urmărește știrile Realitatea de Vaslui și pe Google News











