Advertising
Un bărbat a murit electrocutat în timp ce lucra la o casă
10 aug. 2021, 16:46

Un bărbat a murit electrocutat în timp ce lucra la o casă
Articol scris de Scris de Sergiu Badarau
A fost declarat decedat iar cazul a fost preluat de poliție.
În Bârlad un bărbat în vârstă de 60 de ani, s-a electrocutat în timp ce lucra la o casă.
A fost trimisă o ambulanță C2 cu medic care a aplicat manevre de resuscitare dar din nefericire fără rezultat.
A fost declarat decedat iar cazul a fost preluat de poliție.
Sursa: Realitatea de Vaslui
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:18 - Răsturnare de situație în cazul medicului ucis în București! Alți doi suspecți au fost arestați după o descoperire făcută de anchetatori
- 14:58 - ALERTĂ. Droguri periculoase inundă străzile din Europa, iar traficanții folosesc submarine și drone pentru livrări
- 14:55 - ANM anunță o răcire bruscă cu ploi torențiale, urmată de un val de căldură
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Vaslui și pe Google News














