Advertising
Polițiștii au dat amenzi de peste 50.000 de lei la agenții economici din Bârlad

Polițiștii au dat amenzi de peste 50.000 de lei la agenții economici din Bârlad
Scris de Sergiu Badarau Publicat: 5 nov. 2019, 18:37
Acțiunea s-a desfășurat pe linia combaterii faptelor de evaziune fiscală şi a altor forme ale criminalitaţii economico-financiare
Citește și
- 22:04Incident tehnic la depozitul de zgură și cenușă Valea Căprișoarei. A fost descoperită o tasare de 50 de metri, iar autoritățile monitorizează situația
- 16:40Motivul pentru care patronii ajunși în pragul falimentului se tem să mai concedieze angajați
- 16:3715 mașini de lux de peste 1,3 milioane de euro, scoase la vânzare de statul român
- 15:54Ministerul Sănătății, plată record prin PNRR: 438 milioane de lei într-o singură săptămână
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Vaslui și pe Google News


























