Advertising
MINISTERUL FINANȚELOR A ATRAS DE LA BĂNCI O JUMĂTATE DE MILIARD DE LEI

MINISTERUL FINANȚELOR A ATRAS DE LA BĂNCI O JUMĂTATE DE MILIARD DE LEI
Scris de Realitatea de Vaslui Publicat: 23 sept. 2025, 10:27
Gramul de aur s-a scumpit cu 9 lei, ajungând la 516 lei
Citește și
- 22:12AUR vine cu soluții pentru eliminarea unei piedici legislative care blochează antreprenorii români
- 17:26O casă la țară a ajuns să coste cât o mașină. Sub 10.000 de euro pentru o proprietate cu teren generos
- 13:21Băncile atacă dur Consiliul Concurenței în scandalul ROBOR: „afectează credibilitatea statului român”
- 10:22Elon Musk, recul financiar uriaș: acțiunile Tesla și SpaceX îl trag în jos
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Vaslui și pe Google News


























